ELIAH SAHIL ÁJURVÉDSKÝ BIO MORINGA OLEJ 100 ML

Vyprodáno Vegan
  • Bez lepku
  • Bez parabenů
  • Bez syntetické parfemace
  • Vhodné pro vegany

Ájurvédský olej Eliah Sahil bio moringa pečuje o pokožku celého těla i o suché poškozené vlasy díky výživnému složení plnému vitaminů a antioxidantů. Směs olejů má skvělé regenerační schopnosti.

Ájurvédský olej Eliah Sahil bio moringa pečuje o pokožku celého těla i o suché poškozené vlasy díky výživnému složení plnému vitaminů a antioxidantů. Směs olejů má skvělé regenerační schopnosti, pokožku i vlasy hydratuje do hloubky a chrání před poškozením.

Olej v sobě spojuje za studena lisované oleje z moringy, arganu a také baobabu. Všechny obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, pleť i vlasy chrání, hydratují do hloubky a brání je před poškozením. Moringa olej je tak vhodným pomocníkem pro citlivou alergickou pleť i suché roztřepené vlasy, aktivně je totiž regeneruje a obnovuje.

Kombinace pečujících olejů usnadňuje rozčesávání vlasů, brání jejich zacuchání i krepatění, také je chrání před dehydratací a roztřepením během úpravy. Ájurvédský olej je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů, uzamyká v nich potřebnou hydrataci i živiny a chrání před poškozením.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i obličeje a lehce rozetřete. Používejte pravidelně podle potřeby.

Tip: Tělový olej baobab je skvělý pro masáže celého těla, ale také jako výživný vlasový zábal.

INCI: Moringa Olivera Seed Oil1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Adansonia Digitata Seed Oil1), Citrus Reticulata Peel Oil1), Limonene2)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Citrus Reticulata Peel Oil, Limonene

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236

699,00 Kč
Please select variants first