ELIAH SAHIL ÁJURVÉDSKÝ PRÁŠKOVÝ ŠAMPON 400 G

Vyprodáno NoPoo
  • Bez lepku
  • Bez parabenů
  • Bez vůně
  • Vhodné pro vegany

Ajurvédský šampon jemně čistí, pěstí a posiluje vaše vlasy od konečků ke kořínkům, preventivně působí proti předčasnému šedivění a lupům. Zanechává vlasy krásně čisté, zářivé, vonící, zdravé a poddajné

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil jemně čistí, pěstí a posiluje vaše vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí taképrotipředčasnému šedivění a lupům. Díky němu budou vaše vlasy krásně čisté, zdravé, zářivě lesklé, příjemně vonící a poddajné.

Obsahuje přírodní jílový prášek, který má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ajurvédských bylin posilují kořínky vlasů a vitalizují pokožku hlavy, zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický a s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

  • INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica Officinalis, Terminala Chebula, Terminala Bellirica, Phyllanthus Urinaria

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236

999,00 Kč
Please select variants first