ELIAH SAHIL ÁJURVÉDSKÝ PRÁŠKOVÝ ŠAMPON PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ 400 G

Vyprodáno NoPoo
  • Bez lepku
  • Bez parabenů
  • Bez syntetické parfemace
  • Vhodné pro vegany

Ájurvédský šampon proti vypadávání vlasů čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům, preventivně působí proti předčasnému šedivění a lupům. Vlasy zanechává zdravě zářivé a krásně vonící.

Přírodní ájurvédský šampon proti vypadávání vlasů Eliah Sahil čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí také proti předčasnému šedivění i výskytu lupů. Zanechává vlasy zdravě zářivé a krásně vonící.

Obsažený přírodní jílový prášek má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ájurvédských bylin posilují kořínky vlasů, vitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Směs bylinných extraktů je dále obohacena o guaranu a kajenský pepř, které prokrvují pokožku i vlasové kořínky, a podporují tak růst vlasů a zmírňují jejich vypadávání. Olej z limetky osvěžuje pokožku a jeho skvělá ovocná sladkokyselá vůně nejen úžasně provoní vlasy, ale dodává také energii a navozuje skvělou náladu.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují. Navíc díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

NOVÝ PŘÍSTUP K MYTÍ VLASŮ

Pokud je pro vás mytí vlasů práškovým přípravkem novinkou, vězte, že tento způsob má velice dlouhou a bohatou historii. Práškové šampony mají své kořeny v exotické Indii, kde jsou používány již po staletí a jsou jednou z příčin krásy vlasů indických žen. Práškové přípravky na mytí vlasů neobsahují vodu a přidané syntetické ingredience, a díky tomu je dán větší prostor účinným látkám.

PRAKTICKÁ A EKOLOGICKÁ VOLBA

Práškový šampon Eliah Sahil je velice ekologický. Jednak je jeho složení čistě přírodní a nejsou do něj přidávána chemická pěnidla či další složky zatěžující životní prostředí. Zároveň minimalizuje spotřebu vody nutné pro umytí vlasů. Oproti běžným tekutým šamponům je také mnohem praktičtější - snadněji se dávkuje a při cestování nehrozí jeho vylití v zavazadle.

ÚČINNÉ BYLINKY

Práškový šampon Eliah Sahil čerpá své základy ve starobylém tradičním léčitelství známém jako ájurvéda. Obsahuje množství rostlinných výtažků, které vlasy posilují a navracejí jim zdravý vzhled. Je tedy ideální volbou pro vlasy, které jsou slabé a poškozené jak vnějšími vlivy, tak například častým barvením či nadměrným používáním stylingových přípravků.

SÍLA A ENERGIE PRO VAŠE VLASY

Šampon obsahuje jílový prášek s abrazivními účinky, který čistí vlasy a pokožku hlavy a šetrně odstraňuje jak odumřelé kožní buňky, tak vstřebává nadbytečný kožní maz. Přírodní extrakty z cenných ájurvédských bylin stimulují vlasové váčky pokožky hlavy a podporují jejich lokální prokrvení - díky tomu zmírňují padání vlasů a také podporují jejich růst.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica Officinalis, Terminala Chebula, Terminala Bellirica, Phyllanthus Urinaria, Camelia Oleifera, Paullinia Cupana1), Capsicum Frutescens1), Citrus Limetta Oil

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Citrus Limetta Oil

Konzistence: prášková

Obal: plastový

Složení: bez lepku, bez parabenů, bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236

1 249,00 Kč
Please select variants first