ELIAH SAHIL ÁJURVÉDSKÝ TĚLOVÝ PEELING 256 G

Vyprodáno Vegan
  • Bez parabenů
  • Bez vůně
  • Vhodné pro vegany

Minerální ajurvédský tělový peeling s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží a zdravý vzhled.

Minerální ajurvédský tělový peeling Eliah Sahil s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr a prášek z arganových oříšků vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží, zářivý a zdravý vzhled. Peeling také zlepšuje prokrvení, což vede k pevnější a tonizované pokožce bez známek celulitidy.

Jemně růžová himalájská sůl je považována za nejčistší formu dostupné soli. Obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků nezbytných pro správnou funkci pokožky i celého organismu. Pomáhá harmonizovat pH pleti a zároveň má skvělé detoxikační účinky. Je vynikající na ošetření problematické pleti.

Rýžový pudr a prášek z mletých skořápek arganových oříšků šetrně, ale účinně odstraňuje odumřelé buňky a napomáhá tak pleti v regeneračním procesu. Zároveň uvolňuje ucpané kožní póry a stará se tak o hluboké pročištění pleti a zlepšuje její schopnost vstřebávat účinné látky.

Použití: Smíchejte jednu lžíci prášku s čistým přírodním rostlinným olejem a vytvořte pastu. Místo oleje lze také použít vodu nebo mléko. Takto vytvořenou pastu aplikujte na kůži kruhovými pohyby. Pár minut nechte působit a poté důkladně opláchněte. Peeling aplikujte jednou až dvakrát týdně.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Sal, Argania Spinosa Shell Powder1), Rosa Gallica Flower Powder, Oryza Sativa Powder1)

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: prášková

Obal: kovový

Složení: bez parabenů, bez vůně, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstrasse 2, 6912 Hörbranz Rakousko, tel: 43557384236

529,00 Kč
Please select variants first