HOMEDY ovozel pytlík velký

Vyprodáno

Recyklované pytlíky na ovoce a zeleninu, díky kterým už nebudete s nákupem tahat domů i tuny plastu.

Sehrajte svou roli v záchraně životního prostředí a zbavte se plastů.

79,00 Kč
Please select variants first

 Větší pytlík je super na větší kusy zeleniny či objemnější množství. Větší pytlík 33 x 31 je vhodný pro objemnější nákupy či delší kusy ovoce a zeleniny.

Perte běžně na 30°C - 40°C, vyvarujte se parfémů, EO či aviváží, to by potravinám asi úplně nevonělo. Nežehlit, nemačká se.

Klasika stahování horní části na stužku.

Pytlíci jsou šití zásadně ze zachráněných záclon, které by jinak nevyužité skončily v popelnici. Může se tedy stát, že na skladě nebude přesně tento motiv. Ale pochopte, to zero waste šití neni jak z fabriky, tak nám to odpusťte.


Další ze Zero Waste: 

Dóza s kolibříky

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s kolibříky. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s bambusy

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem bambusů. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s drakem

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem japonského draka. Japonský znak na víku značí "drak". Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s chryzantémou

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka Ručně malovaná dóza s motivem chryzantémy. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s lilií

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem lilie. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza se šípky

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem šípků. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s javory

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem japonských javorů. Japonský znak na víku značí "javor". Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s jarními květinami

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem jarních květin. Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza se sakurovou větvičkou

400 ml 13 cm sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem sakurové větve a na víku se znakem "hanami" (japonský svátek kvetoucích sakur). Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Dóza s lotosy

400 ml 13 cm  sklo + plastové těsnění víka  Ručně malovaná dóza s motivem květů a listů lotosu. Japonský znak na víčku značí "lotos". Každý výrobek je originál a může se v jednotlivostech lišit! Jedná se o upcyklaci dózy od kávy. Vše je malováno kvalitními zdravotně nezávadnými vypalovacími barvami. Výrobek lze mýt ručně běžným mycím prostředkem. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.        

240,00 Kč

Vlněná...kosmetická taška I.

Pracktické cestovní pouzdro/taška na kosmetiku či jiné drobnosti vyrobená z upcyklovaného oblečení a jiných "šetrných" materiálů Utažením popruhu korigujete velikost. Je vyztužená a hezky drží tvar. Vevnitře je kapsička na zip Původ látek: černá vlna...sukně (ČR) hnědá koženka..."eko kůže" výprodej (ČR) červená podšívka...darovaný retro šusťák (ČR) popruh s potiskem...pásek (ČR) Rozměry: V 29cm x Š 22.5cm x H 11cm

530,00 Kč

Ruksak “Pošťák”

Rolovací upcyklovaný batoh se zapínáním na popruh, díky kterému si velikost určujete sami. Na vnější straně je kapsa na zips, všechny látky jsou vyztužené podšívkou, díky které batoh krásně drží tvar. Každá etc. taška je originál! Původ látek: Tmavomodrá bavlna - závěs (ČR) Šedý polyester s poštovním potiskem - závěs (Austrálie)) Bavlněná podšívka - povlečení (ČR) Zpevnění popruhů - retro vinyl, dárek(ČR) Rozměry: Výška 38 - 57 cm Šířka 43 cm Hloubka dna 13cm

1 650,00 Kč

Ruksak “Hasič”

olovací upcyklovaný batoh se zapínáním na popruh, díky kterému si velikost určujete sami. Na vnější straně je kapsa na zips, všechny látky jsou vyztužené podšívkou, díky které batoh krásně drží tvar. Každá etc. taška je originál! Původ látek: Šedá vlna - sukně (ČR) Červený šusťák - retro látka, dárek (ČR) Barevná viskózová podšívka - povlečení (Austrálie) Zapínání a zpevnění popruhů - pásky (Austrálie, ČR) Rozměry: Výška 38 - 57 cm Šířka 43 cm Hloubka dna 13cm

1 650,00 Kč