PLANET PURE BIO PRACÍ GEL NEUTRAL 1,55 L

Vyprodáno Vegan
  • Bez éterických olejů
  • Bez syntetické parfemace
  • Vhodné pro vegany

Jemný tekutý prostředek na praní bez parfemace je vhodný pro praní barevného i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně vypere prádlo a nedráždí pokožku.

Jemný tekutý prostředek na praní Planet Pure bez parfemace je vhodný pro praní barevného i bílého prádla. Díky přírodnímu složení účinně, ale zároveň šetrně vypere prádlo a zároveň nedráždí pokožku. Gel bez parfemace je tak mimořádně vhodný pro osoby s citlivou pokožkou a pro děti.

Gel na praní je natolik účinný díky obsahu výtažků z mýdlových ořechů. Ty jsou bohaté na saponin, který vytváří bohatou pěnu. Mýdlové ořechy účinně prádlo vyperou, zároveň jsou k textilu velice šetrné a nevyšisují jeho barvu. Hypoalergenní prací gel je obzvláště vhodný pro osoby s citlivou pokožkou náchylnou k podráždění, alergiím a vyrážkám. Gel je vhodný pro ruční praní bílého, tmavého i barevného prádla v ruce i v pračce na 30-60°C.

Použití: Před použitím protřepejte. Gel dávkujte přímo k prádlu. Na jednu várku prádla přidejte 40 ml gelu (1 odměrku). Balení vám tak vydrží až na 35 pracích cyklů.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Soap Nuts Extract1) (15-30 %) , Soapwort Extract, Camelia Sinensis Seed Extract1), Potassium Sorbate

1) Ekologické zemědělství

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Produktové řady: Planet Pure Ayuclean

Složení: bez éterických olejů, bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: PLANET PURE

269,00 Kč
Please select variants first