PLANET PURE ČISTIČ NA PODLAHY JALOVEC A MÁTA 510 ML

Vyprodáno Vegan
  • Bez syntetické parfemace
  • Vhodné pro vegany

Čistič na podlahy s kořeněnou vůní jalovce je univerzálním pomocníkem pro údržbu všech druhů povrchů v celé v domácnosti. Šetrně pečuje o linoleum, dlaždice i dřevo.

Čistič na podlahy Planet Pure s kořeněnou vůní jalovce a máty je univerzálním pomocníkem pro údržbu všech druhů podlahových krytin v domácnosti. Šetrně pečuje o linoleum, dlaždice i lakované dřevo, spolehlivě smývá nečistoty a zároveň prostor příjemně provoní. Jemné přírodní složení bez přidané parfemace je vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku rukou, kterou nadměrně nedráždí, navíc ani nezatěžuje životní prostředí.

Čistič podlah využijete doslova v celé domácnosti, dílně i garáži. Tekutý koncentrát spolehlivě odstraní nečistoty i mastnotu z nejrůznějších druhů podlah, jako je linoleum, dlaždice, neglazovaná keramika, kámen, korek, ošetřené lakované dřevo a PVC. Přírodní ingredience všechny povrchy odmašťují a čistí a zároveň dodávají přirozenou vůni.

Dávkování: 10 mililitrů čističe rozmíchejte v 5 litrech vlažné vody a použijte k mytí povrchů. Před použitím dobře protřepejte!

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Decyl Glucoside, Xylose, Saponaria Officinalis Extract1), Juniperus Communis Fruit Oil1), Mentha Piperita Oil1), Limonene2)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Juniperus Communis Fruit Oil, Mentha Piperita Oil, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE

149,00 Kč
Please select variants first