PLANET PURE UNIVERZÁLNÍ TEKUTÝ KONCENTROVANÝ ČISTIČ 510 ML

Vyprodáno
  • Bez syntetické parfemace
  • Vhodné pro vegany

Univerzální koncentrovaný čistič s příjemnou vůní pomerančů všestranně využijete v celé domácnosti. Díky šetrnému složení můžete čistič použít pro ošetření všech povrchů, s výjimkou 

Univerzální koncentrovaný čistič Planet Pure s příjemnou vůní pomerančů všestranně využijete v celé domácnosti. Díky šetrnému přírodnímu složení můžete čistič použít pro ošetření všech povrchů, s výjimkou ušlechtilého dřeva.

Za pomoci univerzálního čističe uklidíte doslova celou domácnost, vyperete prádlo a vyčistíte zažrané skvrny na oblečení, koberci i sedačce. Univerzální čistič je po naředěný vhodný pro ošetření, umytí i odmaštění všech typů povrchů, jedinou výjimku tvoří ušlechtilé nelakované dřevo. Navíc, díky kvalitnímu složení nebudete zatěžovat životní prostředí. Koncentrát si při styku s vodou ihned začne rozkládat na látky přirozeně se vyskytující v přírodě.

Použití: Při praní aplikujeme 25 ml koncentrátu na 3 kg prádla. Pro odstranění skvrn naneseme 5 ml koncentrátu přímo na skvrnu. Pro čistění skla a skleněných povrchů naředíme 5 ml koncentrátu a 0,5 l vody. Při čištění toalety nalijte 3-4 ml přímo do mísy. Pro čištění všech povrchů nařeďte 10 ml se 7 litry vody.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

Složení: Aniontové povrchově aktivní látky (15-30 %) , Neiontové povrchově aktivní látky (5 %) , Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém

Možné alergeny: Esenciální olej z pomerančové kůry, Parfém

Konzistence: tekutá

Obal: papírový

Složení: bez syntetické parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: PLANET PURE

199,00 Kč
Please select variants first