PUROBIO MINERÁLNÍ OČNÍ STÍNY 11 YELLOW BANANA

Vyprodáno
  • Bez alkoholu
  • Bez éterických olejů
  • Bez glycerinu
  • Bez lepku
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů

Matný vanilkový stín má multifunkční využití. Je skvělý na celé víčko, ale můžete jej kombinovat i s výraznějšími odstíny. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.

Minerální oční stíny puroBio v matném vanilkovém odstínu 11 Yellow Banana jsou skvělé pro každodenní přirozené líčení. Stíny jsou obohaceny o pečující látky, jako je tokoferol a jojobový olej a poskytují jemné pokožce očních víček kvalitní péči. Díky obsaženým olejům mají stíny navíc příjemnou krémovou konzistenci, se kterou se snadno pracuje. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.

Matný vanilkový stín má multifunkční využití. Je skvělý na celé víčko pro decentní denní líčení, ale můžete jej kombinovat i s výraznějšími odstíny či jej použít jako podklad pro výrazné třpytivé barvy.

Navíc, o citlivou pokožku očních víček je během dne postaráno díky jojobovému oleji, který má regenerační účinky a pomáhá pleti udržovat potřebnou vláhu. Spolu s tokoferolem pak chrání jemnou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Použití: Novou náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky. Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Mica (CI 77019), Cl 77891, Zea Mays Starch1), Oryza Sativa Powder1), Zinc Stearate, Cl 77492, Squalene, Parfum, Tocopherol, Simondsia Chinensis Seed Oil1), Cl 77491

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Parfum

Barva: neutrální, žlutá

Barva - třpyt: matná

Konzistence: pevná

Obal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez éterických olejů, bez glycerinu, bez lepku, bez parabenů, bez silikonů

Výrobce: PuroBIO Cosmetics

149,00 Kč
Please select variants first