PUROBIO MINERÁLNÍ OČNÍ STÍNY 18 YELLOW INDIAN

Vyprodáno Vegan
  • Bez alkoholu
  • Bez éterických olejů
  • Bez glycerinu
  • Bez lepku
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Vhodné pro vegany

Minerální oční stíny v matném okrovém odstínu Yellow Indian jsou skvělé pro svěží denní líčení. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.

Minerální oční stíny PuroBIO v matném okrovém odstínu 17 Yellow Indianjsou vhodné jak pro svěží denní líčení, tak i ke kombinování s jinými odstíny pro vytvoření výraznějšího líčení na večer. Jemný, žluto hnědý odstín se hodí k líčení všech barev očí, mimořádně jej však ocení majitelky modrých očí. Navíc, stíny jsou obohaceny o pečující látky, jako je rostlinný glycerin či tokoferol a ve spojení s jojobovým olejem poskytují jemné pokožce očních víček kvalitní péči. Náhradní náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky.

Minerální oční stíny obsahují kvalitní rostlinné pigmenty, a snadno s nimi tak vytvoříte dlouhotrvající líčení. Středně tmavý odstín Yellow Indian sice vypadá výrazně, ale má lehkou pigmentaci, která dodá očním víčkům jemný barevný nádech. Skvělé je tak tento odstín kombinovat s výraznějšími odstíny.

O citlivou pokožku očních víček je během dne postaráno díky jojobovému oleji, který má regenerační účinky a pomáhá pleti udržovat potřebnou vláhu. Spolu s tokoferolem pak chrání jemnou pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.

Použití: Novou náplň vložte do obalu od stínů PuroBIO či do vaší magnetické paletky. Malé množství stínu naberte na štětec a za jeho pomoci aplikujte na oční víčko. Stín můžete aplikovat jak na sucho, tak pro zintenzivnění barvy i na mokro.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Mica (CI 77019), Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491, Zea Mays Starch1), Cl 77891, Oryza Sativa Germ Powder, Zinc Stearate, Squalane, Parfum, Tocopherol, Simondsia Chinensis Seed Oil1)

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Parfum

Barva: žlutá

Barva - třpyt: matná

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez éterických olejů, bez glycerinu, bez lepku, bez parabenů, bez silikonů, vhodné pro vegany

Výrobce: PuroBIO Cosmetics,

149,00 Kč
Please select variants first