PUROBIO ŘASENKA LAM 01 BLACK 10 ML

Vyprodáno
  • Bez alkoholu
  • Bez parabenů
  • Bez vůně

Řasenka LAM Black dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled.

Řasenka LAM Black PuroBIO dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled. Kromě syté barvy se LAM řasenka postará i o výživu řas za pomoci šťávy z Aloe vera a rostlinného glycerinu.

Krémová řasenka perfektně zvýrazní váš pohled a řasy v jednom kroku prodlouží a zahustí. Navíc má pečující vlastnosti díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a rostlinnému glycerinu. O řasy se stará a vyživuje je, přesto má lehké krémové složení a řasy zbytečně nezatěžuje. Úzký asymetrický kartáček se postará o dokonalé rozčesání, obalí mascarou každou řasu a lehce ji natočí.

Použití: Kartáčkem pročešte řasy a rovnoměrně na ně aplikujte mascaru. Podle potřeby můžete řasenku vrstvit. Jedna vrstva pro přirozený vzhled, dvě pro dlouhé husté řasy a tři pro tmavě černé nepřehlédnutelné líčení.

350,00 Kč
Please select variants first