PUROBIO SYPKÁ BÁZE POD OČNÍ STÍNY 5 G

Vyprodáno
  • Bez alkoholu
  • Bez éterických olejů
  • Bez glycerinu
  • Bez silikonů

Sypká báze pod oční stíny prodlouží výdrž sypkých i krémových líčidel a zvýrazní jejich barvu. Bázi může použít pod oční stíny, pod krémové produkty na rty či jako fixační pudr na celý obličej

Sypká báze pod oční stíny PuroBIO prodlouží výdrž sypkých, kompaktních i krémových líčidel a zároveň zvýrazní jejich barvu. Lehká hedvábná textura báze perfektně přilne k očnímu víčku, absorbuje přebytečnou mastnotu, a tak zafixuje líčení na dlouhou dobu. Bázi může použít jak pod oční stíny, tak i pod krémové produkty na rty.

Sypká báze v sobě spojuje rýžový a kukuřičný prášek. Ty eliminují nadměrné maštění pokožky, zatímco slída projasní váš pohled a současně se postará o vyšší intenzitu aplikované barvy. Díky sypké konzistenci se báze snadno aplikuje a můžete ji multifunkčně využít pod oční stíny, rtěnku i jako fixační pudr na celý obličej.

Použití: Malé množství báze naberte vhodným štětcem a v lehké vrstvě aplikujte na oční víčko, rty či celý obličej. Pokud budete pokračovat aplikací stínů či rtěnky, bázi do pokožky dobře zapracujte a až poté naneste další produkt.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Mica (CI 77019), Oryza Sativa Powder1), Zea Mays Starch1), Silica, Parfum, Tocopherol

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Parfum

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Složení: bez alkoholu, bez éterických olejů, bez glycerinu, bez silikonů

Výrobce: PuroBIO Cosmetics

189,00 Kč
Please select variants first