TAOASIS ANTISTRES 10 ML

Vyprodáno nespavost a nervozita, stres a úzkost

Sladká kompozice s tóny dřeva a bylinek vás krásně zklidní, zažene úzkost a celkově zmírní stres. Je vhodná také při nespavosti či bolestech hlavy. Podporuje relaxaci a navodí pocit pohody.

Antistress od Taoasis je kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů se synergickým účinkem. Kombinuje v sobě sílu sladkého santalového dřeva, lehce kořeněných kvítků levandule a jedinečné sladké mandarinky. Toto spojení má výborné protistresové účinky, zbaví vás napětí a pomůže vám se celkově uvolnit.

Tato kompozice éterických olejů je ideální do aromalampy nebo difuzéru. Okouzlí vás svou sladkou vůní s tóny dřeva a bylinek. Levandule, mandarinka a santalové dřevo nabízejí naší psychice řadu pozitivních účinků. Jejich aroma vás krásně zklidní při psychickém vyčerpání, zažene úzkosti, zklidní nervy a zmírní celkový stres. Kompozice je vhodná také při nespavosti, bolesti hlavy či jiných bolestech, které mají nervový původ. Podporuje relaxaci a navozuje pocit pohody.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do oblíbeného krému či tělového oleje. Dodáte mu tak osobitou vůni a podpoříte jeho účinky.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

INCI: Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool

Možné alergeny: Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH

239,00 Kč
Please select variants first