TAOASIS AROMA DIFUZÉR BERLÍN, BALDINI

Vyprodáno

Aroma difuzér s osvěžující vůní šťavnatého pomeranče, hořkého grepu a nezaměnitelné sladké vanilky příjemně provoní interiér, zažene starosti i smutek a příjemně vás povzbudí.

Aroma difuzér Taoasis Berlín je kompozicí čistě přírodních esenciálních olejů a alkoholu. Jednoduchá elegantní lahvička s náplní v oranžové barvě se stane vkusnou dekorací do vašeho interiéru. Součástí sady je pět bambusových tyčinek, které zajistí dokonalé rozptylování vůně do vzduchu.

Difuzér Berlín v sobě ukrývá citrusové tóny šťavnatého pomeranče a lehce hořkého grepu, které jsou oslazené nezaměnitelnými tóny vanilky. Tato kombinace působí na duši jako balzám. Jako mávnutím kouzelného proutku zažene starosti, zažene nervozitu i smutek. Příjemně vás povzbudí a podpoří koncentraci. Spojení pomeranče, grepu a vanilky má také antidepresivní účinky a podpoří pocit stability.

Použití: Přiloženou jehlou propíchněte gumový špunt uprostřed uzávěru a do vzniklého otvoru vsuňte přiložené tyčinky. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

Složení: Éterické oleje, Alkohol

Možné alergeny: Éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: pevná, tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Výrobce: TAOASIS GmbH

589,00 Kč
Please select variants first