TAOASIS AROMA DIFUZÉR DOTEK SNĚHU, BALDINI

Vyprodáno
  • Vhodné pro vegany

Aroma difuzér Dotek sněhu provoní pokoj harmonickou vůní se svěžími tóny jedle a palmarosy. Chladivá vůně osvěží a povzbudí, skvěle se hodí pro provonění dlouhých zimních večerů.

Aroma difuzér Baldini Dotek sněhu provoní pokoj harmonickou vůní se svěžími tóny jedle a palmarosy. Chladivá vůně osvěží a povzbudí, skvěle se hodí pro provonění dlouhých zimních večerů a navození vánoční atmosféry. Obsažené éterické oleje příjemně voní, zároveň mají silný aromaterapeutický potenciál a dokáží navodit psychickou pohodu.

Pokojový aroma difuzér zaplní pokoj lehkou svěží vůní s tóny jehličnanů. Osvěžující vůně bílé jedle je doplněna sladkou palmarosou s jemnými citrusovými tóny. Je skvělá pro chvíle odpočinku, ale i pokud vás trápí nachlazení. Chladivá, téměř lesní vůně navodí sváteční atmosféru, povzbudí a dodá energii.

Použití: Přiloženou jehlou propíchněte gumový špunt uprostřed uzávěru a do vzniklého otvoru vsuňte přiložené tyčinky. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

Složení: Éterické oleje, Alkohol

Možné alergeny: Éterické oleje

Obal: dřevěný, skleněný

Produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Složení: vhodné pro vegany

Vůně: bylinková, sladká

Výrobce: TAOASIS GmbH

379,00 Kč
Please select variants first