TAOASIS AROMA DIFUZÉR LÁSKA, BALDINI

Vyprodáno

Směs čistých esenciálních olejů v alkoholu je 100% přírodní a je naplněná do elegantního skleněného flakonu, který bude slušet každému interiéru. Součástí sady je i pět bambusových tyčinek, které zajistí dokonalé rozptýlení vůně do vzduchu. Aroma difuzér láska v sobě spojuje účinky ylang-ylangu, tonky a pomeranče a má mimo jiné, afrodiziakální účinky.

Zlatavě žlutá směs éterických olejů v sobě ukrývá opojnou květinovou vůni ylang-ylangu, která je zjemněná svěžím sladkým pomerančem a okořeněná lehce mandlovou tonkou. Difuzér láska má orientální nádech a díky jeho afrodiziakálním účinkům ho můžete využít zejména ve chvílích, kdy si chcete zpříjemnit čas strávený s partnerem a dodat mu tu správnou, jiskřivou atmosféru.

Použití: Přiloženou jehlou propíchněte gumový špunt uprostřed uzávěru a do vzniklého otvoru vsuňte přiložené tyčinky. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

376,00 Kč
Please select variants first