TAOASIS BAZALKA BIO 10 ML

Vyprodáno Podporuje činnost mozku

Bio éterický olej Bazalka má intenzivní sladce kořenitou vůni, jež podporuje činnost mozku a posiluje paměť a schopnost koncentrace. Má taktéž vynikající účinky při bolestech hlavy. Působí aromaterapeuticky i na zažívání a pomáhá zmírňovat žaludeční nevolnost. Bazalkový éterický olej je tak výborným pomocníkem pro všechny, kterým se dělá špatně v dopravních prostředcích.

Při použití v kosmetice se bazalkový éterický olej osvědčil v péči o zralou pleť. Posiluje ji, chrání před vznikem prvních vrásek a dalších známek předčasného stárnutí a obnovuje její pevnost a pružnost. Pár kapek tohoto esenciálního oleje v šamponu pak navrátí lesk lámavým a celkově poškozeným vlasům.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Není vhodný k dlouhodobému užití. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

299,00 Kč
Please select variants first