TAOASIS BOROVICE KLEČ BIO 5 ML

Vyprodáno Pro lepší dýchání

Éterický olej borovice kleč s typickou svěží vůní jehličí s dřevitými až balzamickými tóny má výborné antibakteriální, antivirové a dezinfekční účinky, celkově posiluje organismus a je vhodný při různých onemocněních dýchacího ústrojí. Využijete ho zejména při nachlazení nebo na ztuhlé svaly.

Borovice kleč od Taoasis je výborná jako přísada do masážní oleje pro ošetření ztuhlých svalů a bolavých kloubů. Zároveň podporuje prokrvení pokožky a v lidovém léčitelství se osvědčila při močových a ledvinových problémech. Borovice kleč (kosodřevina) prohlubuje dýchání, a je tak vhodná k inhalaci pří bronchitidě nebo astmatu, a díky tomu, že uvolňuje hleny, ji oceníte při nachlazení. Její svěží jehličnatá vůně s dřevitými tóny také pomáhá zklidňovat psychiku při nervozitě nebo podráždění. Posiluje sebevědomí a přináší vnitřní klid.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Několik kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

149,00 Kč
Please select variants first