TAOASIS ČERNÝ PEPŘ BIO 5 ML

Vyprodáno Pro zmírnění bolesti

Esenciální olej černý pepř má silně prohřívací a tonizační účinky a výborně podporuje lokální prokrvení tkání. Jeho vůně je ostrá, výrazně kořeněná a působí příznivě na činnost trávicího a zažívacího ústrojí. Pepř je vhodný při bolestech žaludku, nechutenství či nadýmání a plynatosti.

Černý pepř nalezne své uplatnění také v případě dlohotrvajících bolestí, například krční páteře, a uvolní svaly namožené sportem. Je ale vhodný i při bolestech revmatického původu. Tento éterický olej si díky jeho výrazným prohřívacím účinkům oblíbíte zejména v zimě. Používá se také při různých infekcích dýchacích cesty, při nachlazení nebo chřipce. Pomáhá rozpouštět hleny a usnadňuje vykašlávání. Působí i na duševní rovinu, je skvělým pomocníkem pro dodání vůle a odvahy konat.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

299,00 Kč
Please select variants first