TAOASIS ČERVENÝ POMERANČ BIO DEMETER 10 ML

Vyprodáno Úleva od stresu

Šťavnatý červený pomeranč je jedním z nejlepších éterických olejů na psychiku. Je vhodný při stresu nebo úzkosti. Navozuje pocity klidu a pomáhá navodit pocit vnitřní harmonie. Je také vhodný pro podporu klidného spánku a pomůže vám se krásně uvolnit při psychické i fyzické zátěži. Červený pomeranč zlepšuje náladu a také podporuje koncentraci při učení.

Osvěžující éterický olej červený pomeranč je vhodný i pro malé děti, pomůže je zklidnit. Stačí ho přidat pár kapek do aromalampy nebo difuzéru, který umístíte do jejich pokojíčku. Používá se také při péči o pleť i pokožku celého těla. Zralou pleť pomáhá posilovat, tonizovat a lehce vyhlazovat. Při celulitidě pak podporuje správné prokrvení pokožky, regeneruje ji a pomáhá rozproudit lymfu. Červený pomeranč se osvědčil také při vysokém krevním tlaku, jelikož přispívá k jeho snižování.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej může způsobovat fotosenzitivitu pokožky. Po aplikaci na pleť nevystavujte alespoň po dobu 12 hodin slunečnímu záření ani soláriu. Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let.

199,00 Kč
Please select variants first