TAOASIS CITRON ZÁZVOR 10 ML

Vyprodáno Odolnost před nachlazením

Příjemná osvěžující vůně citronu a zázvoru s lehce exotickým nádechem je jako dělaná do chladnějších dnů. Zázvor má vynikající prohřívací účinky a posílí vás v období chřipek a nachlazení.Směs éterických olejů od Taoasis je vhodná především do aromalampy nebo difuzéru.

Máte pocit, že na vás něco leze a potřebujete vzpružit? Pak vyzkoušejte spojení štiplavého kořenitého zázvoru, který je zjemněný svěžími citrusovými tóny. Kromě toho že má směs prohřívací účinky, celkově vás zklidní a pomůže vám se uvolnit. Posílí odolnost těla vůči virům a bakteriím, zmírní bolesti hlavy a dodá vám novou energii. Kompozici esenciálních olejů ale můžete použít i jen tak pro navození příjemné zimní atmosféry během dlouhých večerů.

Použití: Několik kapek éterického oleje naneste do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Kontrolujte, zda je v mističce stále dostatek vody.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku neředěný.

209,00 Kč
Please select variants first