TAOASIS CYPŘIŠ BIO 5 ML

Vyprodáno Mírní bolest

Cypřišový éterický olej Taoasis je vhodný při nervovém napětí a stresu. Působí lehce sedativně a pomáhá odstraňovat pocity nejistoty. Dřevitá vůně s lehce nasládlými až citrusovými tóny vám pomůže se uvolnit a zapomenout na starosti. Cypřiš současně posiluje nervy, podporuje sebedůvěru a dodá vám novou energii.

Vůně cypřiše je výborná pro osvěžení vzduchu, a to i díky tomu, že neutralizuje nepříjemné pachy a má dezinfekční účinky. Usnadňuje dýchání při nachlazení, působí antisepticky a dezodoračně. Při péči o pleť působí antibakteriálně a má adstringentní účinky. Proto se hodí zejména pro pleť mastnou či problematickou. Přidává se do kosmetických produktů proti celulitidě.

Cypřišový esenciální olej pomáhá mírnit bolesti svalů či kloubů a také přispívá k harmonizaci hormonální sféry. To z něj dělá výborného pomocníka při růžných ženských problémech, jako je premenstruační syndrom, dlouhé menstruační krvácení nebo bolesti. Cypřiš se také používá při zánětech močového měchýře.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Nepoužívejte při vysokém krevním tlaku a při epilepsii.

209,00 Kč
Please select variants first