TAOASIS JALOVEC BIO 5 ML

Vyprodáno Léčba zánětu

Éterický olej jalovec od Taoasis má výrazně kořeněnou vůni, která úžasně povzbudí tělo i psychiku. Je vhodný také k provonění domova či kanceláře. Pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a dezinfikuje vzduch, krásně ho provoní a osvěží. Vůně jalovce vykouzlí přátelskou atmosféru plnou energie a slouží také jako účinné afrodiziakum.

Kořeněný jalovec s jemně bylinkovými tóny pomáhá snižovat dopady stresu na náš organismus, působí proti nervozitě a zahání špatnou náladu. Používá se při infekčních onemocněních, jako je například chřipka. Podporuje tvorbu hlenu a usnadňuje jeho vykašlávání, a díky tomu čistí dýchací cesty. Jalovec se rovněž osvědčil při zánětech močových cest. Zmírňuje jejich bolesti a krásně je uvolní.

Díky svým silně antiseptickým a dezinfekčním účinkům je jalovec vhodný jako podpora léčby veškerých zánětů. Jalovcový éterický olej dále podporuje zdravé prokrvení tkání a přispívá k jejich lepšímu hojení i celkové regeneraci. Můžete ho vyzkoušet také v případě, že vás trápí bolesti svalů a kloubů. Uvolní jejich zatuhlost a zmírní nepříjemné bolesti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

299,00 Kč
Please select variants first