TAOASIS JEDLE BIO 5 ML

Vyprodáno Vhodný k inhalacím

Dodejte svému domovu okouzlující lesní atmosféru. Svěží vůně jehličí v éterickém olej Taoasis Jedle vás příjemně osvěží, a navíc nabízí řadu aromaterapeutických účinků, a to zejména na dýchací cesty. Působí ale příznivě také na vyčerpaný organismus a má i pozitivní účinek na naši psychiku.

Příjemná vůně jedlového jehličí s bylinnými a dřevitými tóny je výbornou podporou relaxace v obdobích zvýšeného stresu, únavy a celkového vypětí organismu. Pomůže vás se uvolnit a zapomenout na starosti všedního dne. Éterický olej je také mimořádně vhodný k inhalacím při různých respiračních onemocněních. Pomáhá rozpouštět hleny, uvolňovat dýchací cesty a přinesu úlevu při dušnosti.

Jedlový esenciální olej také působí antisepticky a je výbornou dezinfekcí do místností. Neutralizuje nepříjemné pachy a ničí škodlivé mikroorganismy. Dále má skvělé antirevmatické účinky, ulevuje i od dlouhodobých bolestí a podporuje zdravý krevní oběh, například při špatném prokrvování končetin. Lehce prohřívá organismus a podporuje regeneraci tkání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.

209,00 Kč
Please select variants first