TAOASIS LAVANDIN, SUPER 10 ML

Vyprodáno Regenerace

Čistá přírodní silice z lavandinu si vás získá svou uklidňující vůní levandulových kvítků s lehce kafrovým nádechem. Působí příznivě nejen na psychiku, ale i na fyzickou rovinu. Využívá se při zánětech dýchacích cest, při chřipce či nachlazení. Napomáhá rozpouštět hleny, usnadňovat vykašlávání i celkově uvolňovat při dýchacích potížích.

A při jakých dalších fyzických potížích je lavandin vhodný? V první řadě působí příznivě na svalový systém. Uvolňuje ztuhlé a namožené svaly a klouby. Dále podporuje správný krevní oběh a také napomáhá posilovat močový systém při močopohlavních infekcích. Celkově posiluje a pomáhá regenerovat vyčerpané tělo, mysl i psychiku. Je tak vhodný např. při nadměrném stresu.

Příjemná vůně lavandinu působí na všechny smysly. Pomůže vás se celkově zklidnit, podpoří relaxaci a pomůže vás vytvořit domácí pohodu. Výborně pohlcuje pachy, takže je tento éterický olej velmi vhodný do aromalampy či difuzéru. Lavandin se také využívá pro ošetření drobných oděrek. Smíchá se s vodným rostlinným olejem a aplikuje se na pokožku. Tu pomůže zklidnit, uleví od bolesti a také podpoří regeneraci tkání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 5 let věku a při epilepsii. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

209,00 Kč
Please select variants first