TAOASIS LEVANDULOVÉ TONIKUM 50 ML

Vyprodáno Vegan

Levandulové tonikum s přídavkem pomerančového hydrolátu je výborné nejen k péči o pleť, ale zároveň má i blahodárné účinky na naši psychiku. Je vhodné zejména pro pleť citlivou, mastnou nebo smíšenou. Zklidní podráždění, pomůže zmírnit začervenání i nepříjemné pnutí a také podpoří hydrataci. U mastné pleti pomůže zharmonizovat činnost mazových žláz a uvolnit ucpané póry. Tonikum je vhodné také po holení.

Jednou z nejvýznamnějších bylinek pro duši je právě levandule. Její vůně snižuje krevní tlak, mírní bolesti hlavy a napomáhá lepšímu usínání. Uklidňuje při nervovém vypětí a přepracování a zažene přílišné přemýšlení. Pomáhá harmonizovat třetí čakru a veškeré potíže s ní spojené. Kombinace levandule a pomeranče je vynikající pro podpoření relaxace a celkového uvolnění. Levandulové tonikum můžete využít také v případě, vás trápí tréma spojená s vystupováním před lidmi.

Použití: Tonikum naneste na pleť přímo z rozprašovače. Případně ho můžete nanést na vatový tamponek, kterým pleť pak ošetříte.

299,00 Kč
Please select variants first