TAOASIS MAGNOLIE 1 ML

Vyprodáno Uvolnění a meditace

Esenciální olej z květů magnólie si vás získá svou silnou květinovou vůní, která je lehce do ovocna. Má protizánětlivé, antibakteriální a antispazmatické účinky, působí jako tonikum a napomáhá uvolňovat hladké svalstvo. Magnolie bývá součástí kosmetických produktů pečujících o pokožku hlavy, podporuje totiž správný růst vlasů.

Magnólie ale působí především na duchovní úrovni. Má antidepresivní účinky. Báječně podpoří uvolnění a meditaci, dodává celkový klid a harmonii. Její vůně také podporuje sebevědomí a sebejistotu, při práci pomáhá udržovat jasné myšlení. V aromaterapii se také využívá jejích afrodiziakálních účinků a schopnosti podpořit plodnost. Hodí se i do směsí se santalovým dřevem, jasmínem či ylang-ylangem, které podpoří její vybrané příznivé účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Neaplikujte na pokožku nezředěný.

529,00 Kč
Please select variants first