TAOASIS MUŠKÁTOVÝ OŘÍŠEK BIO 5 ML

Vyprodáno Antidepresivní účinky

Éterický olej Taoasis z muškátového oříšku má krásně kořeněnou vůni s lehce dřevitým podtónem. Jeho účinky jsou poměrně silné, a tak je vhodnější ho při použití více naředit. Působí antisepticky, díky čemuž pomáhá zabraňovat množení mikroorganismů, a je také skvělou dezinfekcí.

Muškátový éterický olej je vhodný při různých potížích trávicího ústrojí. Můžete ho vyzkoušet při nechutenství či žaludeční nevolnosti. Pozitivní účinky má ale i na střeva, a to při různých infekcích, nadýmání nebo průjmu. Používá se také při revmatických onemocněních a pomáhá posilovat organismus při celkové slabosti. Pomáhá posilovat činnost krevního oběhu. Esenciální olej muškátový oříšek má, stejně jako většina éterických olejů, pozitivní vliv i na psychiku. Je výborný zejména při nerozhodnosti, je účinným přírodním antidepresivem a podporuje pozitivní myšlení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 5 let věku. Nepoužívejte dlouhodobě. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

159,00 Kč
Please select variants first