TAOASIS PAČULI BIO 5 ML

Vyprodáno Zmírňuje otok

Vůně pačuli je oblíbenou součástí orientálních parfémů. Je velmi intenzivní a je typická svými zemitými, dřevitými i balzamickými tóny. Éterický olej má silně antibakteriální účinky, působí antisepticky a napomáhá hojení ran. V pleťové péči se používá zejména při ekzému či dermatitidách, ale je vhodná i na mastnou či zralou pleť. Je známá také pro své afrodiziakální účinky.

Silná vůně pačuli působí příznivě i na psychiku. Je přírodním antidepresivem, zmírňuje nervozitu či pocity úzkosti. Prohlubuje odpočinek a je vhodná jako doplněk meditací. Pačule je výborná na podporu hojení ran a posílení regenerace tkání po úrazech. Pomáhá zmírňovat otoky a působí proti zánětům. Tento esenciální olej je mimořádně vhodný jak pro přidání do kosmetických produktů, tak do aromalampy/difuzéru. Jeho vůně působí dezinfekčně a pomáhá odpuzovat nevítaný hmyz.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

209,00 Kč
Please select variants first