TAOASIS ROZMARÝN BIO 10 ML

Vyprodáno Uvolňuje ucpaný nos

Éterický olej Taoasis rozmarýn vás okouzlí svou výrazně bylinkovou vůní s kořeněnými tóny. Má celou řadu příznivých účinků na lidský organismus a řadí se mimo jiné mezi přírodní antidepresiva. Vůně rozmarýnu vám pomůže se během chvilky uvolnit a celkově zklidnit v případě pocitů napětí.

Rozmarýnový esenciální olej nalézá často své uplatnění při různých potížích dýchacího ústrojí. Je osvědčeným prostředkem na podporu vykašlávání a pomůže uvolnit ucpaný nos při rýmě. A samozřejmě ho můžete vyzkoušet také při chřipce. Kromě toho je rozmarýna skvělá pro zvýšení krevního tlaku a celkové prohřátí organismu. Dále podporuje správnou činnost mozku a soustředění, takže ji mohou využít třeba studenti.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství, pro děti do 3 let věku, při epilepsii a vysokém krevním tlaku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

DETAILNÍ SLOŽENÍ A VLASTNOSTI

209,00 Kč
Please select variants first