TAOASIS SANTAL V JOJOBOVÉM OLEJI 10 ML

Vyprodáno Proti zánětům

Éterický olej ze santalového dřeva v nosném jojobovém oleji Taoasis pomáhá vyrovnávat produkci kožního mazu, a je tak vhodný jak pro suchou, tak mastnou či smíšenou pleť. Působí protizánětlivě a přispívá k hojení pupínků. Zklidní zarudlá místa a pokožku celkově zvláční.

Olej má nádhernou, sladce dřevitou vůni, která volá orientálními zeměmi. Pokožku příjemně provoní a současně o ni pečuje. Základ je v podobě jojobového oleje, který se dobře vstřebává a neucpává póry. Pomáhá udržet potřebnou míru vlhkosti v pleti a zanechá ji náramně hebkou. Podpoří její odolnost vůči vnějším vlivům a vyrovná činnost mazových žláz. Mastná místa tak pomůže zmatnit a sušší místa naopak lehce promastí.

Sladce dřevitý santal působí antisepticky a pleť jemně dezinfikuje. Působí proti zánětům a infekcím a zklidňuje podrážděná místa. Současně podporuje přirozené regenerační schopnosti pokožky, čímž podporuje i hojení pupínků. Olej také podporuje relaxaci, uvolní dušení napětí a je vhodný jako doplněk meditací. Pokud ho použijete pro masáž břicha, podpoříte tím správnou činnost trávicího ústrojí.

Použití: Malé množství naneste na vyčištěnou vlhkou pokožku a jemně rozetřete.

309,00 Kč
Please select variants first