TAOASIS ŠÍPKOVÝ OLEJ 50 ML

Vyprodáno Hojení jizev

Šípkový olej patří mezi nejoblíbenější regenerační oleje. Má lehce nakyslou vůni a je vhodný pro intenzivní péči o pleť. Je vhodný jak na zralou pleť s vráskami, tak při ekzému či dermatitidách. Můžete ho také využít pro lepší hojení jizev, a to těch čerstvých i starších. Šípkový olej je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů i nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravý vzhled pleti.

Šípkový olej nejen výborně regeneruje, ale je také skvělý pro podporu hydratace pleti, taktéž stimuluje tvorbu kolagenu. Pomůže tak snížit viditelnost jemných linek, podpoří obnovu kožních buněk a zároveň pleť zanechá náramně hebkou a jemnou na dotek.

Šípkový olej podporuje hojení popálenin a jizev a pomáhá sjednocovat barvu pleti. Působí jako prevence strijí, například v těhotenství, a pečuje o pokožku trpící na pigmentové skvrny, ekzém, lupénku či dermatitidu. Olej nezanechává pocit mastnoty. Můžete ho kombinovat s jinými olej, třeba mandlovým, nebo ho použít samostatně pro intenzivní péči.

Použití: Malé množství oleje vmasírujte do vyčištěné vlhké pleti. Můžete ho kombinovat s jinými oleji, nebo ho použít samostatně pro intenzivní péči.

309,00 Kč
Please select variants first